Sklep korzysta z funkcjonalności plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Zamknij

Regulamin

I POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Sklep internetowy QUEEN ZOJA (zwany dalej „Sklepem”) działa pod adresem www.queenzoja.com. Sprzedaż produktów QUEEN ZOJA prowadzona jest przez Pracownię Projektową ANIANI Jan Nikitiuk z siedzibą: Kotły 19, 17-100 Bielsk Podlaski, REGON 200854859.

 2. Kontakt ze Sklepem możliwy jest poprzez adres email: sklep@queenzoja.com lub przez formularz kontaktowy na stronie.

 3. Sklep prowadzi sprzedaż za pośrednictwem internetu. Warunkiem technicznym wymaganym do korzystania ze sklepu jest dostęp przez Klienta do komputera, przeglądarki internetowej oraz dostępu do internetu.

 4. Ceny towarów znajdujących się w sklepie podane są w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. Cena produktu nie zawiera kosztów przesyłki.

 5. Koszt wydania i odebrania rzeczy ponosi Klient.II DANE KLIENTA

Zgodnie

z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych

osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.)

:

 1. Administratorem danych osobowych jest Pracownia Projektowa ANIANI Jan Nikitiuk z siedzibą: Kotły 19, 17-100 Bielsk Podlaski.

 2. Dane osobowe Klienta przetwarzane są w celu realizacji zamówienia oraz, o ile Klient wyrazi na to zgodę, do marketingu produktów i usług firmy i nie będą udostępniane innym odbiorcom.

 3. Klient posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

 4. Podanie w Sklepie danych osobowych jest konieczne w celu realizacji zamówienia, a dobrowolne do celów marketingowych. Klient ma prawo w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych.


III ZAMÓWIENIA

 1. W przypadku towarów dostępnych na zamówienie, przed zakupem należy skontaktować się ze Sklepem za pośrednictwem maila sklep@queenzoja.com lub przez formularz kontaktowy na stronie Sklepu, w celu ustalenia dostępności towaru i czasu oczekiwania na towar.

 2. Zamówienia należy składać wyłącznie za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie sklepu. Po prawidłowym wypełnieniu, Klient otrzyma na adres mailowy potwierdzenie złożenia zamówienia.

 3. W momencie zgłoszenia oferty kupna przez Klienta dochodzi do zawarcia umowy.

 4. W momencie złożenia zamówienia cena jest ceną wiążącą.

 5. Realizację zamówienia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania wpłaty.

 6. W przypadku niedostępności zamówionego towaru, kupujący jest o tym niezwłocznie informowany.


IV ZWROT TOWARU

 1. Konsument może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie w terminie 14 dni, liczonym od dnia, w którym wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie rzeczy.


V REKLAMACJE

 1. Klientowi przysługują 2 lata na reklamowanie zakupionego towaru. O ile nie ustalono inaczej miejscem składania reklamacji jest siedziba firmy wymieniona w punkcie I.1.

 2. Kupujący może składać reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem sklep@queenzoja.com, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:
  - dane kupującego,
  - informacje niezbędne do prawidłowej identyfikacji transakcji,
  - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
  - inne informacje istotne dla rozpatrzenia reklamacji.
 3. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do Składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.
 4. Sklep rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.
 5. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. Konsument chcąc skorzystać z możliwości polubownego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych, może złożyć swoją skargę np. za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/

VI POSTANOWIENIA KOŃCOWE
 1. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosuje się przepisy Polskiego Prawa.